Rinnegan

3. ledna 2011 v 21:06 | Yuri-chan, Tai-kun
Jsou to vrozené schopnosti Rikudou Sennina (Mistr šesti cest) a jeho potomků. Rikudou Sennin byl představen jako první shinobi a jeho doujutsu bylo nejsilnější ze třech nejvetších doujutsu. Říká se, že jako první shinobi vytvořil nynější ninjutsu. Rinnegan byl brán jako destruktivní zbraň, která mohla obrátit všechno v nicotu. Používání Rinneganu může dát uživatelovi vládu nad všemi 6 elementy chakry.
Opravdové dovednosti Rinneganu obecně nejsou známé. Sirotek z AmeGakure (Dešťové venice), Nagato, byl dědicem doujutsu a používal ho když byl zlý a vystrašený. Když používal Rinnegan, tak nikdy jako dítě neprohrál se staršími a zkušenější nepřáteli. Možná touhle dovedností, která mu dovolovala vždycky vyhrát... Jako "Pein" se stal vůdcem vzbouřenců z AmeGakure (Dešťové venice) a dokonce Akatsuki. Nagato (Pein) taky umí procházet mezi šesti různými těly. Pokaždé, když Nagato přešel do jiného těla, jeho Rinnegan cestoval s ním.
Možná právě toto dává počátek "transmigrace". To je cyklus reinkarnace, regenerace a obrození v Hinduismu a Buddhismu. Je jenom šest stádií "transmigrace" v kosmologií, představující všechny dobré a zlé možnosti života.

rinnegan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama