Jednorázová povídka: Kakashi zhřešil

29. prosince 2010 v 19:39
Tahle povídka mě napadla když jsem viděla tenhle obrázek ^_^

www.manga-a-naruto.blog.cz
Tak si jí užijte  
Narupixka2

(Pod perexem)


Byla noc, taková ta chladná letní noc kdy všechno spí a není slyšet jediný zvuk než štěkot psů.Mladý chunin právě hlídal brány Konohy. Když v dáli bylo otevřenou branou Konohy vidět něco co se rychle blížilo. Byl to pes?Nebo vlk? ... Už to bylo skoro u něj, pár metrů zbývalo. Ozval se zvuk který je většinou slyšet když se vytahuje  meč nebo katana z pouzdra. Od brány zazněly zvuky souboje, řinčení kovových zbraní osebe. Když to utichlo, ozval se výkřik. Byl to výkřik jako když někoho ošklivě probodnete. Od brány už nebylo slyšet vůbec nic. Několik chuninů hlídající vedlejší brány se nashromáždilo u mrtvě vypadajícího  těla jejich kolegy. Bylo slyšet jak mezi sebou  tiše hovoří o tom, co se asi stalo. Z domu který stál kousek od brány spadla taška na zem a na střeše se něco mihlo. Chuninové se sepjali do kruhu kolem těla, tělo se pohlo, bylo zřejmé že je ještě naživu. Ze střechy seskočila postava, nebylo jí vidět kvůli tmě do obličeje, mlčela a jen se chvíli koukala na  chuniny sepnuté okolo těla. V obou rukou postava držela katany které  vydávaly odlesk měsíčního světla.

,,Proč tam tak stojíš?! Pojď bojovat!" Zařval jeden nervózní chunin.

,,Boj? Nebo jenom váš zoufalý útěk?" Řekla postava chladně.

Postava o sebe otřela katany a pak  se připravila zaujmutím postoje k útoku. Povystoupila krok ze stínu budovy a do obličeje jí zasvítil měsíc. Měla na sobě černou masku ze které jí byly vidět jen třpytivé šedo-stříbrné oči, dlouhé platinové vlasy ( na konci sepnuté aby  nelítaly všude ) a poloviční kimono těsně nad kolena s dlouhými rukávy. Na zádech měla dvě skřížená pouzdra na katany a za opaskem malou dýku a svitek. Pak postava udělala několik ručních pečetí, bylo to tak rychlé že by obyčejné oko nedokázalo  rozlišit jednu pečeť od druhé.

,,Smrtící vír" Ozval se znovu chladný hlas postavy.

Katany postavy se roztočily v jejích rukou a byly tak rychlé že to vypadalo jako vrtule na letadle a tvořila nepravidelný kruh. Postava se rozběhla k chuninům. První 2 z 6ti zasáhla a ti odlítli pryč. Po několika vteřinách už všichni leželi na zemi a všichni kromě jendoho se nehýbali. poslední co zůstal při smyslech měl zraněnou nohu a plazil se pryč od postavy která k němu pomalým krokem šla aby ho dodělala. Chunin najendou vytáhl z pouzdra na kunaie malý roh a zatroubil na něj.

,,Takhle se o tobě dozví celá Konoha!" Vykřikl na postavu.

,,No právě!" Ušklíbla se postava, dala si katany do pouzder a  dala chuninovi pěstí, ten omdlel.

Zanedlouho namísto přiběhli ostatní, chuninové i jouninové s doprovodem lékařů. Ninja už tam nebyl. Rychle odnášeli padlé chuniny do nemocnice.

,,Co se tu stalo? Promluvil jeden jounin na chunina který  se probral z bezvědomí.

,,Nějaký shinobi, nebylo mu vidět do obličeje ... vrhnul se na nás, neměli jsme šanci ... zavolejte ANBU  není to obyčejný ninja ... " Řekl mu chunin a znovu upadl do bezvědomí.

,,Dobře, takže zavoláme ANBU. Vy, pojďte ke mě!" Zavolal na nějakého chunina co jim přišel pomoct ale nevěděl co má dělat.

,,Běžte za Hokagem a řekněte mu ať nechá povolat ANBU a ať  toho ninju co nejrychleji najdou a zneškodní než napáchá další škody"

,,Dobře pane!"  Odpověděl chunin a zmizel.

,,Hokage sama! Musíme povolat ..."

,,Už jsem o tom upozornil ANBU, právě teď ho hledají" Přerušil Hokage chunina.

________________________________________________________________________
Kdesi v Konoze

Skupina ANBU hledá shinobiho který zranil 7 chuninů. Zastaví se. K veliteli přistoupí jiný člen ANBU.

,,Veliteli, musíme povolat členy Hyuuga, toho ninju nemáme vnoci šanci najít."

,,Dobře, povolejte  jounina Nejiho Hyuugu!"

Člen ANBU zmizel, po chvíli přiběhl s Nejim Hyuugou.

Neji přistoupil k veliteli ,,Nečekal jsem až mě požádáte, sledoval jsem ho byakuganem, vím kde přesně je." Řekl Neji a už je vedl přes Konohu po střechách domů.

,,Stát!" řekl po chvíli ,,byakugan!"

,,Támhle se skrývá" ukáže tiše na malý domek stojící u skály.

,,Dobře, zajistěte ho!" podá velitel rozkaz a členové se rozběhnou k domku.

Najednou se ozve výbuch a ANBU co běželi k domku odlítnou. Když se usadí prach, uprostřed stojí  znovu ten ninja,katany má v pouzdrech na zádech.

,,To je on, pozor, nebude to lehké"

Velitel seskočí ze střechy.

,,Co jsi zač?"

,,Jsem tvá smrt" Odpoví chladně ninja.

Zafouká jemný vítr a ninjovi odhalí čelo. Na čele má čelenku zvučné která je hodně poškrábaná a trochu zdeformovaná častými souboji.

Ninja vytáhne katany.

,,Pojď"

Velitel  nadskočí a hodí po ní asi 10 rychle se blížících kunaiů. Ninja vytáhne jendu katanu, roztočí jí a odrazí všechny kunaie.

,,Víc neumíš?" směje se mu ninja.

Velitelovi se pod maskou rozsvítí na levém oku sharingan. Rozběhne se proti ninjovi a bojují proti sobě. Velitel bojuje dýkou a ninja jednou katanou. Po chvíli se od sebe oba odrazí. Velitel nemá žádný škrábanec jen ninja dopadne trochu udýchaně  a na rameni se mu začervená flek krve. Ninja se na své rameno podívá a zamračený se otočí na velitele.

,,Tos přehnal!" Zařve ninja.

Ninja udělá několik pečetí ,,čepelové tornádo!" roztočí katany rukama okolo sebe a  rychlostí otáčení udělá doslovně tornádovitou  auru. Blíží s ena velitele, ten už nestihne utýct a je zasažen. Odlétne několik desítek metrů pryč a narazí do zdi domu. Přistane na zdi a sesune se na zem. Ninja se přestane otáčet a shrbený udýchaně stojí na zemi. Velitel se pomalu začne zvedat, nakonec stojí trochu bolestivě a zrychleně dýchá.

,,Už nemůžeš? haha asi nemáš velkou zásobu chakry!" Směje se velitel vyčerpanému ninjovi.

,,Mlč!" Ninja po něm skočí s katanou, velitel to ale odrazí a ninja se kouske odmrští. Dopadne do dřepu a je už hodně vyčerpaný.

,,Haha a ty už taky nemůžeš viď?" směje se zase ninja velitelovi.

,,Dáme to pěst na pěst, stejně už ani jeden neudržíme zbraně" navrhne velitel.

,,Dobře" ušklíbne s eninja a vrátí katanu do pozdra.

Velitel se rozběhne proti ninjovi a chce mu dát pěstí, ten se jentaktak uhne. Ninja pak skočí na velitele a udeří ho do hlavy a ramene. Velitel ninju odhodí  na zeď, ten se na ní rozplácne a sesune se na zem. Ninja z posledních sil vstane a rozběhne se k veliteli. Chvíli je pěstní souboj. Pak ninja veliteli podkopne nohy a ten spadne na zem a ninja už se neudrží a spadne na něj. Při tom pádu veliteli spadne maska. Je to Kakashi Hatake. Ninja na něm leží a lekne se s kým se právě utkal.

,,Kakashi? Kopírovací ninja?haha myslel jsem že toho umíš víc!"  Ninja přidržuje Kakashiho u země a vytáhne z opasku dýku a chce kakashiho podříznout pod krkem.

,,Teď umřeš!" Zašeptá unaveným hlasem  Kakashimu.

Najednou  ninju něco zapálí na boku a odlítne do zdi, prolítne jí a zastaví se  o druhou zeď domku. Leží na zemi skučí bolestí.

,,Kakashi, ještě že sjem přišel včas!" Řekne Hokage  který před chvílí použil rasengan na bok ninji.

,,Díky Naruto, už jsem si myslel že mě opravdu zabije" Říká Kakashi a pomalu se zvedá.

,,Co s ním uděláme?" Ptá se Kakashi.

,,Jako první zjistíme odkud je a co ví"

Po chíli přibíhá tým lékařů a odnáší Kakashiho do nemocnice.

,,Jeho máme vzít taky?" Zeptá se velitel lékařského týmu a podívá se na ninju který leží bez pohybu  za rozbitou zdí domku.

,,Ne, o toho se postarám"

,,Dobře" odpoví lékař a odchází s týmem a Kakashim.

Po chvíli přibíhají  chunin Kiba Inuzuka se svým druhem-psem Akamaru a vyslíchací tým Konohy v čele s  Morino Ibikim.

,,Kde je?" Zeptá se Ibiki

,,Támhle, ale pozor možná bude ještě vyvíjet nějaký odpor"

,,myslím že po vašem rasenganu se ani nehne! haha" Zasmál se Ibiki

,,Kibo, nalož tu trosku a odvez jí do vyslíchacího střediska"

,,Ano pane" Odpověděl Kiba Ibikimu a šel pro ninju do domu dírou ve zdi.

Naložil ninju na Akamaru a odvezl ho do střediska ANBU.

______________________________________________________________
Ve středisku

,,Odveďte jí do cely 13." Řekl hlídač u dveří, v tom ho ale přerušil Ibiki který dorazil těsně zanimi.

,,Ne, do vyslíchací cely"

Ibiki šel s Kibou a Akamaru k cele ,,vy ho chcete mučit?"

,,Ano, zranil a málem zabil celkem 23 shinobiů, aniž by utrpěl nějaká zranění"

,,Ale zraněn je ..."

,,To až při boji s Kakashim a nakonec ho dorazil Naruto-sama"

,,Aha..."

Dorazí před celu, ninja stále leží nehybně na Akamaru a nedělá žádný odpor, až těsne přededveřmi mučírny se zavrtí a spadne z Akamaru tvrdě na zem a snaží se odplazit pryč. Je ale hodně pořezaný  a bok má zraněný od rasenganu který ale nebyl ani v nejmenším v plné síle. Oblečení má potrhané, na poraněném boku má úplně vykouslou díru od rasenganu a bílé kimono už je vlastně jen červený kus hadru.

Ibiki ho chytne za nohu.

,,Kam si myslíš že jdeš červe? haha" směje se Ibiki ninjovi.

Ninja se snaží vykroutit ale nemá sílu, bolestí přivírá jedno oko, nakonec už nemůže a padne zase na zem.

Za několik vteřin přichází Kakashi, má obvázanou celou levou paži a jakštakš se k nim belhá.

,,Ha, už ti olízali rány Kakashi?" Zasměje se Ibiki.

,,Jo, měl sem tam zůstat ale chci vidět jeho výslech, to není jen takovej ninja. Už mě nikdo takhle dlouho nezmlátil haha"

,,Dobře, běž támhle čeká tam Hokage a ostatní" Ukáže Ibiki na dveře vedle mučírny.

Když Kakashi prošel dveřma a zabouchl, Ibiki odtáhl za nohu ninju do mučírny. Na celé jedné stěně bylo zrcadlo  a  u vedlější stěny byly  řetězy a pouta. Ibiki připoutal trochu se bránícího ninju k poutům, jeden řetěz  kolem pasu a dva kolem rukou. Ninja pak byl v kleče.

Po chvíli se ozvalo z  repráku nade dveřmi ,,Tak začni Ibiki"

,,Těšíš se?" řekl ninjovi Ibiki.

Ninja nic neřekl a klečel tam se svěšenou hlavou. Na obličeji měl pořád masku a dlouhé vlasy  mu visely až na zem.

Ibiki se natáhl pro kufřík a z kufříku vytáhl jehly. Začal je pomalu po jedné zabodávat ninjovi do dlaní až měl obě dlaně  doslova propíchané skrz naskrz. Ninju tu bolelo ale kromě bolestivých heknutí neřekl nic.

,,Kolik toho sneseš abys nám něco řekl?" s úsměvem se na něj podíval Ibiki.

,,Podívej se mi do očí! co  o nás víš!" Zařval na něj Ibiki a přizvedl mu hlavu aby s emu ninja koukal do očí. Ninja se na něj jen mračil a pak  bolestivě řekl ,, že jste banda prasat"

Ibiki mu vrazil facku ,,Řekneš nám co víš?!"

Ninja se zamračí ,,ne!!!" Vykřikne tak hlasitě, že se po malé místnosti udělá ozvěna.

Ibiki se naštve, vytáhne z kufříku velké kleště a bouchne ninju do kolena velkou silou, ninja vykřikne bolestí ale ne tak jako by vykřikl muž ... trochu jako žena snažící se křičet jako muž. Ibiki se udiví a kleštěma ninjovi zlomí jednou ranou ruku mezi loktem a zápěstím. Ninja už to tentokrát nevydrží a zaječí jako žena.

Za zrcadlem v malé místnosti se všichni udiví.

Ibiki se natáhne a strhne ninjovi masku. Pod maskou se neobjeví očekávaná mužská tvář ale jemná tvářička vlastně ještě mladé holky. Z obou koutků u pusy jí teče krev, tvář má červenou od facky a na pravé lícní kosti má modřinu.

,,Co žencká?" Řekne Ibiki s Kakashim nastejno.

,,Porazila tě malá holka Kakashi, a není ani ošklivá" směje se Naruto Kakashimu.

Ibiki se jde s Hokagem poradit do místnosti za zrcadlem.Když je ninja v místnosti sama, Kakashi jí pozoruje. Klečí, má svěšenou hlavu a bolestí jí tečou slzy po nose a kapou na zem.

,,Co mám dělat? Ženckou takhle mučit už nemůžu" Ptá se Ibiki Hokageho

,,Ano, pravidla Třetího jsou jasná ... musíme vyzkoušet psychiku, nic jiného nám nezbývá"

,,Zavlejte Succubu" Přikáže Ibiki chuninům kteří s nimi stáli v místnosti za zrcadlem.

,,Succubu? ne tu ne! vždyť jí může i zabít!" Ohradí se Kakashi

,,Nic jiného nám nezbývá, žádného jiného psychika ve vesnici už nemáme" prohlásí Hokage.

Po chvíli do místnosti k ninje přijde Ibiki, nějaký druhý jounin a oba drží za pouta ženu, má černé vlasy, lehké oblečení skládajcí se z černého trika po pupík a černé minisukně a k tomu všemu má na očích černou pásku. Ibiki jí postrčí do ramene aby si klekla naproti ninjovi a zámky přiváže její řetězy k okům v zemi.

,,Jsi připravená?" Zeptá se Ibiki podivné dívky.

,,Ano, a co jí všechno můžu udělat?" Zeptá se ušklebavě dívka.

,,Všechno, jenom jí nesmíš fyzicky týrat, týrej jí psychicky jak chceš, stahuj údaje z jejího mozku, vzpomínky, všechno co ti síly dovolí, budu tady s tebou a budeš mi odpovídat co ti řekla nebo co vidíš."

,,Dobře, sundej mi pásku" nedočkavě prosí dívka.

,,A slib že neuděláš žádnou hloupost!"

,,Slibuju, tak už honem!"

Ibiki jí sundá pásku. Má divné oči, panenky má rudé a bělmo není ani tak bělmo ale je rudo-žluté.

,,Nesmím se dívat, nesmím se dívat" říká si rpo sebe tiše ninja.

Ibiki k ní přistoupí a zvedne jí hlavu. Ninja to nevydrží a podívá se dívce která jen čeká na oční kontakt do těch zlých očí. Okamžitě se dostane do genjutsu. Dívka pátrá v jejím mozku na špatné vzpomínky. Zjišťuje ale, že ninja nemá žádné vzpomínky, teda úplné.

Její nejhorší vzpomínka byla na temnou laboratoř, byla uvězněná v obřím skleněném vejci v nějakém slizu a na puse měla dýchací přístroj. Dívka jí to okamžitě přemýtne. Ninja je v tom vejci a nemůže dýchat, snaží se sklo rozbít rukama ale to nejde. Pak se snaží použít nohy, nejde to! Už má pocit že skoro umírá, nadýchala se plno toho slizu. Nakonec když už je skoro bez sil použije podvědomě svojí skrytou sílu-tlakové vektory. Sklo se okamžitě rozlítne. Ale ani v nejmenším netuší že co použila v genjutsu se projevilo i v reálu. Ibiki odlítl do zrcadla, to vydrželo a Ibiki se s tíhou sesunul na zem.Po chvíli se zvednul a díval se na obě dívky. Succuba nikam odlítnout nemohla protože měla pouta. Z uší jí tekla malým proudem krev kvůli náhlé změně tlaku.

Ninja okamžitě spadne na zem, okolo má střepy z vejce a vykašlává sliz. Je uvězněná  v laboratoři kde je takový vejcí tisíce a tisíce všude okolo ní.

,,Pusť mě ven!" řve do prázdna, ale moc dobře ví že je v genjutsu a mluví tedy na Succubu.

Na stropě se udělájí velké oči, jsou to ty Succubiny.

,,Opravdu chceš ven? tak  řekni co chcou vědět!"

,,Ne!!!"

,,Dobře, tak budeš trpět!"

Zhruba hodinu se odedveří mučírny ozývaly bolestné, ženské výkřiky.

,,Já už to Ibiki nevydržím!"

Najednou ninja zaječela úplně jinak, jako by ta bolest byla skutečná. Z obou koutků pusy se jí znovu spustila krev.

,,Succubo nech jí!" Snažil se jí v tom zabránit  Ibiki.

,,Ibiki, mám to!Strach a bolest jí otevřel duši, vídím jí do vzpomínek!"

,,Dobře, mluv!"

,,Jmenuje se Yu, přijmení si asi sama nepamatuje. Vesnice kterou vidím je v matných vzpomínkách. Už něco vidím, myslím že to je Konoha. Vidím tebe jak se s ní usměvavě bavíš."

Ibiki se udivil. Za zrcadlem okamžitě propukla debata.

,,A teď je tu znova ta laboratoř, je  tu několik členů Sedmi šermýřských pánů. Zabuza, Kisame a Raiga. A myslím že to co vidím za nimi je kapitán Akatsuki."

,,Pein?"

,,Ano, Pein. Yu rozbíjí skleněné vejce ve kterém je uvězněná a utíká pryč. Přihlížející se na ní vrhají ale ona je tou svou tlakovou silou odráží. Pak už nevidím nic do doby než přišla do Konohy ..."

,,Dobře, takže nic o nás už neví?"

,,Ano"

,,Takže všechno to týrání bylo zbytečné ... a proč  k nám přišla?"

,,Vypadá to že nevěděla co dělá,tento den utekla z té laboratoře, byla podrážděná a dělala proco byla stvořená"

,,Dobře, odveďte tedy Succubu zpět do cely a dejte jí nějaké nebezpečné zajatce, ať si ukojí hlad" ozve se z repráku Hokageho hlasem.

Do místnosti vstoupí několik jouninů a odvádí Succubu. Ibiki jde k Yu a podívá se jí pořádně do obličeje.

,,já tě vážně znám" řekne zamyšleně.

Yu má bolestí přivřené oči. Do místnosti po odchodu dívky a jouninů přijde Hokage a Kakashi v doprovodu s lékařským týmem.

,,Dobře, odneste jí na ošetřovnu" rozkáže Hokage.

Ibiki jí odpoutá. Jeden lékař si k ní nakročí že jí odnese ale pak ho přeruší Kakashi.

,,Odnesu jí sám"

Vezme Yu do náruče a odnese jí do nemocnice v odprovodu s lékařským týmem.

___________________________________________________________________
Ráno v nemocničním pokoji.

Yu se probudí, rány má ošetřené a ruku obvázanou.

,,Tak už jsi se probudila?" Řekne jí Kakashi jemně, vypadá to, že vedle ní seděl celou tu dobu.

,,Kde to jsem?"

,,Jsi v Konoze, pamatuješ si něco o Konoze?"

Yu se na chvíli zamyslí ,, ne"

,,Dobře, tak si odpočiň"

Kakashi se zvedne a odchází z pokoje.

Yu v nemocnici leží celý týden, Kakashi jí chodí každý den navštěvovat a mluví s ní o vesnici. Poslední den, kdy už vypadá že je Yu skoro uzdravená (až na zlomenou ruku) zaní přijde ráno i Ibiki. Yu se ustrašeně podívá.

,,Neboj, já už ti nic dělat nebudu" řekne Ibiki hodným hlasem a jde k ní.

,,Tak co mi chcete?"

,,Víš, já tě znám. Pocházíš z Konohy, znal jsem tvojí matku" v ruce svírá náhrdelník.

,,Chtěl jsem ti dát tohle, ona by chtěla aby to bylo tvoje" podává jí náhrdelník a ona si ho vezme a zamyšleně na něj kouká.

,,Na ten náhrdelník si pamatuji"

,,Tak odteď je tvůj" řekne Ibiki a jde pryč.

Yu usne. Odpoledne k ní přijde Kakashi.

,,Dovolil jsem se zeptat Hokageho jestli tě můžu vzít ven, nevadí? chci ti Konohu připomenout"

,,Dobře, potřebuju ale nějaké oblečení, v nemocničním bych ven nemohla"

,,Ok, počkej chvíli"

Za chvíli přijde Kakashi  s oblečením.

,,lepší jsem nesehnal" Usměje se a podá jí oblečení.

,,Děkuju" Yu se posadí a kouká na Kakashiho, po chvilce řekne ,,no, možná bys mohl jít za dveře?"

Kakashi se začervená  a jde za dveře. Po chvíli za ním vyjde Yu. Moc jí to sluší, má na sobě fialové sultánky a fialové triko a má učesané vlasy do dlouhého culíku který má až  po pas, masku nemá.
Kakashi se na ní udiveně dívá jak je krásná.

,,Dobře, můžeme jít" řekne Yu.

Kakashi celý den provázel Yu Konohou, dokonce jí pozval na ramen a zašli do ,,Klaunské čtvrti" aby se pobavili. Celý den se spolu smáli.

Je podvečer, oba sedí na útesu který je nad konohou a dívají se na vesnici při západu slunce.

,,Dnešek byl moc super" řekne červenající se Yu.

,,Jo to jo" řekne Kakashi a přisedne si k ní blíž.

Yu se mu podívá do očí ( oka :D)a začervená se, Kakashi se naní taky podívá.

,,Už od první chvíle co jsem tě viděl bez masky jsem se do tebe zamiloval" řekne Kakashi a přiblíží se k ní.

,,Vážně? vždyť jsem jen vraždící monstrum!" řekne a odvrátí pohled.

,,Ale notak, podle všeho jsi byla rozrušená, pamatuješ si na to vůbec?"

,,Ano, chtěla jsem přestat ale nešlo to ... "

,,Tak už se tím netrap, nikdo neumřel, ti kluci se z toho brzo dostanou" uklidní jí a chytne jí za bradu.

Yu už nic neříká, stáhne mu masku. Oněmní úžasem jak je Kakashi kawai (krásný xP )
Kakashi se usměje a dá jí dlouhý polibek.

Po polibku se na sebe podívají, oba se navzájem pohladí po tváři.

(POZOR: obsahuje erotiku)

Kakashi jí odvede k sobě domů. Když zavřou dveře, s vášní se na sebe vrhnou. Yu z něj strhne vestu, Kakashi jí sundá triko a pak si sundá své. Osahává jí prsa a libá jí na krku a sjede k prsům. Stáhne jí podprsenku  a ocucává jí bradavky. Yu ho hladí po svalnatém těle a užívá si to. Když už jsou oba nazí Kakashi si jí odnese do ložnice a zabouchne dveře. Celou noc je z jeho domu slyšet slastné výkřiky.

konec E

____________________________________________________________________
Ráno

Kakashi otevře oči. Yu ještě spí. Kakashi se pomalu vykrade z postele, po baráku posbírá oblečení a obleče se. Musí jít do služby a tak Yu napíše na lísteček vzkaz ,,jsem ve službě, snídani máš na stole, miluju Tě" a odejde potichu z domu.

Za hodinu se Yu probudí, na polštáři najde vzkaz, přečte si ho. Vezme si Kakashiho triko co najde v šuplíku a jde do kuchyně. Tam leží na stole snídaně. Sní jí. Kakashi má v baráku strašnej bordel ale jí to vůbec nevadí.Po chvíli se obleče a jde se projít městem. Večer přijde Kakashi domů, Yu už na něj čeká ve dveřích.

,,Ahoj" řekne Kakashi a  dá jí pusu.

,,Ahoj" usměje se Yu a pusu mu oplatí.

Kakashi jí pak dá dlouhej polibek a zavře zasebou dveře.

,,celej den jsem na tebe myslel" říká Kakashi a líbá Yu na krku.

,,Au" vyjíkne Yu, Kakashi jí totiž přitlačil ke zdi ale zatlačil jí i na zlomenou ruku.

,,Promiň ^^" usměje se kakashi  a jemně jí po ruce pohladí.

,,Ale to neznamenalo že máš skončit" ohradí se Yu a začne ho líbat.

Kakashi se jen usměje a jdou zase do ložnice.

Když už jsou v nejlepším oba uslyší něco v kuchyni. Kakashi sleze z Yu a říká ,,Jdu se tam podívat". Rychle se oblékne, Yu taky. Vleze do kuchyně. V kuchyni sedí dvě postavy u stolu, je zhasíno.

,,Kdo to je?!" zeptá se Kakashi.

,,Ale notak Kakashi, víš moc dobře kdo to je" ozve se jeden hlas a ve tmě se zablískne sharingan.

,,Kisame a Itachi ..." řekne chladně Kakashi.

,,Celou dobu jsme vás poslouchali, krásné haha" řekne Itachi.

,,Víš co je zač ta tvoje roštěnka?" řekne Kisame s úsměvem.

,,Je to konečný výsledek tříletého výzkumu, byla pro nás všechno dokud nám neutekla skoro u konce svého vývoje. A teď jí najdeme tady, v té nejhnusnější vesnici s tim největším kreténem"
řekne  posmívavě Kisame.

,,Dost!" řekne Yu která stála celou dobu za Kakashim.

Chce  se na něj vrhnout ale Kakashi jí zastaví.

,,Nech toho, to přesně chce!" pošeptá jí Kakashi. ,,Uteč pryč" dodá.

,,Nikam nepujdu, za to co řekl o téhle vesnici a o tobě zaplatí!"

,,Prr prr holka, víš kdo vůbec jsi?" řekne Itachi.

,,Tvůj otec, Ibiki Morino, ano, ten co tě mučil. Byl to milenec tvojí matky, takové průměrné kunoichi. zemřela kvůli tobě" řekne Itachi usměvavě.

,,Akatsuki se dozvěděla že se narodíš a pravděpodobnost že zdědíš dokonale schopnosti rodičů byla skoro osmdesátiprocentní, chtěla tě tedy získat hned po narození, kvůli tvé schopnosti snášet ohromnou bolest a po mamince schopnost slučovatelné DNA ale nezdařilo se a o několik let později  to Akatsuki zkusila znova.Ale Kisame, který byl v tém době ještě mezi Sedmi šermíři tě dostal dřív a tvoje matka umřela Raigovo rukou" řekne chladně Itachi.

,,Pojď snáma a můžeš se Raigovi pomstít" Nabídne jí Kisame ruku.

Yu chvíli kouká a přemýšlí. Pak k němu udělá krok, pak ještě jeden. Ohlídne se po Kakashim. Itachi nohou rozkopne dveře. Všichni tři se  rozeběhnou pryč. nad Konohou se rozlítnou blesky. Všichni tři přistanou velkým skokem na okraji útesů nad Konohou.

,,Raiga ... " řekne Kisame.

Oba dva se vrhnou na místo kam dopadají blesky. Yu tam zůstane sama stát. Za několik minut se na ní rozlítne blesk. Objeví se Kakashi a katanou blesk odrazí.

,,Kakashi!" vykřikne Yu.

Kakashi si před ní stoupne. Za chvíli je vidět jak Itachi drží raigu za ruku a Kisame se s ním přetlačuje samehadou. Raiga očkem koukne na Kakashiho a Yu, vytáhne jeden meč od samehady a jeden obrovskej blesk vrhne přímo na Kakashiho. Yu se ho zoufale snaží zabrzdit tlakem ale blesk je tak silný že to Kakashiho pravděpodobně zabije. Odstrčí silou Kakashiho a vrhne se do blesku. Ten jí zasáhne a ona se sesype k zemi. Kakashi k ní přiběhne a nadzvedne jí. Yu tečou z obou koutků proudy krve.

,,miluju tě" řekne naposled a vysílená a spálená od blesku umře. Oči má pořád trošku pootevřené.

Kakashimu začnou týct slzy a uteče s jejím tělem pryč. Zoufalý jí odnese k Tsunade. Ta mu ale řekne že je mrtvá a že jí nemůže už nijak pomoct.

Druhý den se koná pohřeb. Kakashi svírá v ruce její náhrdelník.

,,Nikdy nezapomenu"

Ikdyž byla Yu nejdřív zlá, za záchranu Kakashiho si vysloužila jméno na kameni hrdinů.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Konec xP
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tamarka112 tamarka112 | 5. října 2011 v 19:50 | Reagovat

suuuuuupeeeeerrr :-)  :-)  :-)  :-D  :-D  :-D  ;-)  ;-)  ;-)  8-)  8-)  8-)

2 Shay Shay | 21. listopadu 2011 v 19:46 | Reagovat

Kwášný moc se ti to povedlo :D ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama